SeeMeet

SeeMeet Nedir?

2020 yılında hayata geçirdiğimiz SeeMeet; internet tarayıcısı, masa üstü uygulaması ve mobil uygulaması ile kullanabileceğiniz görüntülü görüşme platformudur.

SeeMeet’i diğer görüşme uygulamalarından ayıran en önemli nokta “eğitim tabanlı” olmasıdır. Geliştirmiş olduğumuz bir diğer ürün olan “Metodbox” ile tam uyum içerisinde çalışarak, canlı derslerin kesintisiz bir şekilde yapılmasına olanak sağlar.

Uygulamaya eklemiş olduğumuz bir çok farklı özellik sayesinde yapılan canlı dersler adeta sınıf ortamında işlenircesine kesintisiz ve etkileşimli bir şekilde işlenebilmektedir.

Çevrim İçi Kal, Güvenli Görüş!

SeeMeet’i hayata geçirdiğim ilk günden beri sloganımız “çevrim içi kal, güvenli görüş” oldu. Bu yüzden SeeMeet’i kullanırken içiniz rahat olsun. Çünkü, kullanıcı verilerini asla üçüncü taraf firmalar ile paylaşmıyoruz. Ayrıca tüm bulut hizmetlerimizi Türkiye içerisinde konumlandırarak, yurt dışına veri akışının da önüne geçmiş bulunuyoruz.

Kimler Kullanabilir?

SeeMeet’i “bireysel” ve “kurumsal” kullanım olmak üzere iki paket şeklinde konumlandırdık. Böylece kişilerin ve kurumların isteği doğrultusunda kullanım altyapısı ve gerekli tüm desteği uzman ekibimiz ile birlikte sağlıyoruz.

SeeMeet hakkında daha detaylı bilgi almak ve biran önce kullanmaya başlamak için internet sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.