BK Mobil

BK Mobil, geleceğin eğitim teknolojilerini şekillendirme vizyonuyla hareket eden yenilikçi bir girişimdir.

Bu hedef doğrultusunda, şirket, Türkiye'nin teknoloji alanında küresel liderler arasında yer almasını sağlayacak genç bilim insanlarını dijital eğitim araçlarıyla geliştirmeye odaklanmıştır. BK Mobil'in geliştirmekte olduğu eğitim teknolojileri sistemleri, genç nesilleri cesaretlendirmeyi, onlara inovasyon ve girişimcilik ruhu aşılamayı hedeflemektedir.

BK Mobil, teknolojik altyapısı güçlü, geleceği hayal eden ve bu yönde yatırım yapmaya istekli, inovatif fikirler ve gelişmelerle bir adım önde olmayı hedefler. BK Mobil, ebeveynlerin ve eğitimcilerin iş birliğiyle, çocukların geleceklerini inşa etmelerine yardımcı olacak sosyal bir ürün geliştirme amacıyla farklı çalışma disiplinlerini birlikte sürdürmektedir.

Misyon Visyonumuz

BK Mobil, eğitimde pozitif bir değişim yaratma arzusuyla, gençlerin yaşam boyu başarılarını şekillendirmelerine yardımcı olacak yenilikçi yollar sunmaya çalışmak için araştırma ve geliştirme faaliyetleri sürdürmektedir.

Bu vizyonla, BK Mobil; geleceğe yön veren, uluslararası arenada yankı uyandıran, eğitimde kalite ve erişilebilirliği artıran çözümler üretmeye ve Türkiye’nin eğitim teknolojileri alanındaki etkisini küresel ölçekte genişletmeye devam etmektedir.

Yapay Zeka

UI & UX

Eğitim Yazılım

Makina Öğrenmesi

TR