SEEMEET

Arge Projesi

SeeMeet

227_006

Canlı Ders, Uzaktan İletişim

SeeMeet Nedir? SeeMeet; internet tarayıcısı, masa üstü uygulaması ve mobil uygulaması ile kullanabileceğiniz görüntülü görüşme platformudur. SeeMeet’i diğer görüşme uygulamalarından ayıran en önemli nokta “eğitim tabanlı” olmasıdır. Geliştirmiş olduğumuz bir diğer ürün olan “Metodbox” ile tam uyum içerisinde çalışarak, canlı derslerin kesintisiz bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Metodbox Bee, öğretmenlere bu tür kurslar için bir değerlendirme sistemi sağlar. Bütün PBL (Proje Tabanlı Öğrenme) öğretmenlerinin süreçlerini, ders içeriklerini yönetmelerine yardımcı olurken öğrencilerini temalarla ve proje adımlarını bütüncül bir yaklaşımla değerlendirir. MetodboxBee, bireysel projeler, öğretmenler ve eğitim kurumları için yıllık üç farklı pakete sahiptir. Uygulamaya eklemiş olduğumuz bir çok farklı özellik sayesinde yapılan canlı dersler adeta sınıf ortamında işlenircesine kesintisiz ve etkileşimli bir şekilde işlenebilmektedir.
Çevrim İçi Kal, Güvenli Görüş!

  SeeMeet’i hayata geçirdiğimiz ilk günden beri sloganımız “çevrim içi kal, güvenli görüş” oldu. Bu yüzden SeeMeet’i kullanırken içiniz rahat olsun. Çünkü, kullanıcı verilerini asla üçüncü taraf firmalar ile paylaşmıyoruz. Ayrıca tüm bulut hizmetlerimizi güvenli platformlar aracılığıyla sağlıyor, verileirnizi kuruyoruz.

Kimler Kullanabilir?

   SeeMeet’i “bireysel” ve “kurumsal” kullanım olmak üzere iki paket şeklinde konumlandırdık. Böylece kişilerin ve kurumların isteği doğrultusunda kullanım altyapısı ve gerekli tüm desteği uzman ekibimiz ile birlikte sağlıyoruz.

SeeMeet hakkında daha detaylı bilgi almak ve biran önce kullanmaya başlamak için internet sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

TR